Choď na obsah Choď na menu
 


Životopis Taylor Lautner

28. 6. 2011

 

Celé meno: Taylor Daniel Lautner

Prezývka: Tay
Dátum narodenia: 11.02.1992, Grand Rapids, Michigan, USA
Vek: 17
Znamenie: Vodnár
Povolanie: kaskadér, herec
Výška: 1,79 m
Status: single
Oficiálna stránka: taylorlautner.org
Biografia:
Chalan , ktorého poznáte z Twilight filmu ako milého indiána Jackoba Blacka sa skutočne narodil v Amerike. Stalo sa to 11. 2.1992 v Grand Rapids, v Michigane. V desiatich sa však aj so svojou mladšou sestrou Makenou a rodinou presťahoval do Los Angeles. Vraj, aby mal malý Taylor lepšie šance.
Taylor totiž hrá už od svojich siedmich rokov a preto si zahral v kope filmov. Zahliadnete ho vo filme My Wife and Kids, Summerland, The Bernie Mac Show. Zlom v jeho hereckej kariére však nastal, keď mal Taylor trinásť rokov a dostal úlohu vo filme Dobrodružstvá Žraločíka a Lávovky . V tom roku mal teda poriadne veľa práce. Zahral si totiž ešte v ďalších troch filmoch a neskôr tiež nezaháľal. Ani teraz nemá času na rozdávanie. Okrem toho, že hral v Twilighte a bude hrať aj v jeho ďalších pokračovaniach.
Náš Taylor mal bojové detstvo. V šiestich sa začal učiť karate a musel byť fakt dobrý , keď dostal ponuku trénovať so sedemnásobným majstrom sveta v karate Mikeom Chatom. V trinástich sa stal výťazom Junior World Forms a Weapons Champion a podarilo sa mu vyhrať tri medaily.
Karate však nie je jeho jediný obľúbený šport. Rád má aj futbal, basketbal, baseball a mnohé iné športy a keď odbočíme od športu, tak prezradím, že zbožňuje čínsku a mexickú kuchyňu a na topánky značky Vans nedá dopustiť.
Ocenenia:
Nominácia- Young Artist Award 2006
Nominácia- MTV Movie Award 2009
Filografia:
Shadow Fury (2001)
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D (2005)
Cheaper by the Dozen 2 (2005)
Twilight (2008)
Seriály:

" Summerland", "The Bernie Mac Show", "My Wife and Kids", "Duck Dodgers", "Danny Phantom", "Love, Inc.", "He's a Bully, Charlie Brown", "My Own Worst Enemy"
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

taylor

(majjis ♥, 27. 12. 2012 14:07)

mam ho rada ale je v cizine skoda ze neni z ceska je bozi :*

Teylor Lautner

(Vanesa , 26. 10. 2012 9:26)

Si najkrajší chlap na svete

Taylor

(mia, 21. 8. 2012 18:33)

Taylor je fakt krasny